Четвер, 22 березня 2007 18:37

У Мілані зроблять кладовище для ембріонів

Влада італійського міста Мілан вважає, що ембріони після аборту потрібно хоронити по-християнськи. Нині чиновники обговорюють місця, де можна облаштувати такі захоронення. Планується, що ділянку виділять на найбільшому кладовищі міста.

Зробити подібний цвинтар запропонувала партія "Дім свобод". Її представники складають більшість у міськраді. Отож, швидше за все проект ухвалять.

— Це кладовище стане місцем людської скорботи, — упевнений Стефано Піллітері з "Дому свобод".

Після затвердження закону мати зможе забрати ембріон після аборту й похоронити або кремувати. У разі відмови жінки від плоду його спалюватимуть у лікарні.

Опозиціонери в міській раді до запропонованого нововведення ставляться інакше. Вони кажуть, що кладовище завжди нагадуватиме матері про насилля та викликатиме почуття провини за її вчинок.

Підтримують їх і лікарі.

— Немає сенсу робити цвинтар ембріонів. Це якесь дивне бажання створити могилу дитині, яка ніколи не народиться, — вважає гінеколог Алессандра Кустерманн.

Зараз ви читаєте новину «У Мілані зроблять кладовище для ембріонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі