Ексклюзиви
Пʼятниця, 07 грудня 2007 18:16

Святих можна завантажувати в мобільні телефони

У міланській фірмі "Святий угодник" придумали спосіб заробити на набожності італійців та їх звичці носити з собою маленькі ікони покровителів — "сантіні".

Іконка швидко псується, її можна втратити, вирішили у фірмі. Тому "Святий угодник" пропонує італійцям завантажувати зображення святих на мобільні телефони.

За 3 євро можна отримати іконки будь-яких трьох католицьких святих. Також можна замовити зображення Бога Отця, Сина Божого Ісуса та покійного Папи Римського Івана Павла ІІ, якого ще не канонізували. За додаткові 50 центів компанія завантажить на телефон текст потрібної молитви.

Представники католицької церкви реагують на новинку з обуренням. Єпископ Соравіто де Францеші назвав "мобільних святих" зразком поганого смаку та звинуватив компанію у плюндруванні святинь.

— Але ж ми просто хочемо прислужитися набожним людям! Робимо це з великою повагою, чесністю та професіоналізмом. Ми просто турбуємося про наших клієнтів, — каже директор компанії Барбара Лабате. — Якщо я кудись їхала, мама завжди давала мені "сантіні".

Зараз ви читаєте новину «Святих можна завантажувати в мобільні телефони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6126
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода