Неділя, 11 березня 2007 15:18

Сліпий пілот хоче пролетіти з Великої Британії до Австралії

— У 18 років я хотів стати військовим пілотом, але мене не взяли через поганий зір, — розповідає 55-річний британець Майлз Хілтон-Барбер. — Тепер я сліпий, як кажан, й облечу більше половини світу.

Хілтон-Барбер планує пролетіти 21 700 км із Великої Британії до Австралії. Минулого понеділка він стартував із Лондонського аеропорту. Приземлення в Сіднеї заплановане за 45 днів.

Майлз керує легкомоторним літаком. Він обладнаний апаратурою, яка з допомогою звуків підказує необхідну інформацію про політ. У дорозі сліпого пілота супроводжує зрячий і досвідчений льотчик Сторм Сміт.

Щодня Хілтон-Барбер летітиме по вісім годин. Після перших чотирьох робитиме посадку. Його маршрут проходить країнами Європи, Близького, Середнього і Далекого Сходу.

Своєю акцією Майлз хоче зібрати близько мільйона фунтів стерлінгів ($1,932 тис.) на лікування хворих із проблемами зору. Гроші можна переказувати через його сайт в Інтернеті.

— Я знаю, що більше не побачу цього світу, але сподіваюся допомогти тим, хто ще має шанси, — пояснює Хілтон-Барбер.

Три роки тому він став першим сліпим пілотом, який перелетів протоку Ла-Манш. Тоді його теж супроводжував Сторм Сміт.

Зараз ви читаєте новину «Сліпий пілот хоче пролетіти з Великої Британії до Австралії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі