Ексклюзиви
Пʼятниця, 05 вересня 2008 18:06

Серійного вбивцю згодують рибам

47-річний американець Джин Хезерн відбуває покарання в одній із в"язниць штату Техас. 1985 року чоловік убив батька, мачуху та зведеного брата. Нині прокурор штату вимагає для нього страти, яку неодноразово відкладали.

Якщо Хезернові все ж таки зроблять смертельну ін"єкцію, то його тіло за попередньою домовленістю дістанеться датському художникові Марко Еварісті, 45 років. Митець заморозить труп. Потім перемеле його на рибний корм. А тоді влаштує виставку, на якій запропонує всім відвідувачам нагодувати цим кормом сріблястих коропів.

Еварісті — затятий противник смертної кари. Своїм проектом він намагається звернути увагу суспільства на проблему "законного вбивства людей".

— Ідея з коропами декому може здатися непристойною, — зауважує митець. — Але якщо ви вбиваєте людей за згодою держави, не відвертайтеся, будь ласка, від трупів. Зробити корм для риб із тіла, яке все одно розкладатиметься, — не таке вже й велике діло.

Поки що художник веде власне розслідування справи Хезерна. Він хоче переконатися, чи справді чоловік убив родину.

2007 року Марко Еварісті запросив друзів на вечерю і пригостив їх фрикадельками з власного жиру.

— Той, хто споживає мистецтво — не канібал, — заявив він тоді.

Зараз ви читаєте новину «Серійного вбивцю згодують рибам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі