Ексклюзиви
Середа, 15 жовтня 2008 19:13

Поліцейського кота відправили на пенсію

У Лондоні у віці 11 років на пенсію вийшов поліцейський кіт — єдиний у Великій Британії. Усе своє життя кіт Рейган працював у поліцейському відділку району Сноу Хілл.

Кіт потрапив до правоохоронців у вісім місяців. Головним його завданням було знищувати мишей. Раніше в Рейгана був напарник Картер. Але через півтора року роботи Картер помер. Тому практично десять років Рейган полював один. Обидва коти від народження були глухими.

— Офіцери відмічали кожну зловлену мишу на класній дошці. Найкраще кіт працював уночі. Якби ми могли, ми б зробили Рейгана нашим тотемом. Він робив те ж, що і ми: охороняв порядок на своїй території, — каже Джейн Кінґ, працівниця поліцейського відділка.

Кіт має свою сторінку в Інтернеті. Його знімали в документальному кіно. На честь виходу тварини на пенсію керівник поліцейського відділка Бестейбл нагородив Рейгана почесною грамотою. Кота віддали на утримання батькам одного із полісменів.

Зараз ви читаєте новину «Поліцейського кота відправили на пенсію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода