Неділя, 25 березня 2007 17:05

Онука султана Брунею назвали ім"ям із 22 слів

Автор: фото: REUTERS
  Онук султана Брунею Хассанала Болкіа спить у своїй колисці у палаці монарха
Онук султана Брунею Хассанала Болкіа спить у своїй колисці у палаці монарха

У правителя азіатської країни Бруней султана Хассанал Болкіа, 59 років, народився онук.

Жителям про це сповістили пострілами з 19 гармат. Так 370 тис. брунейців дізнаються про поповнення в сім"ї глави держави.

Старший син султана, 33-річний Аль-Мухтаді Біллах, одружився три роки тому. Його дружиною стала 17-річна донька одного з далеких родичів. Весілля молодят обійшлося в $5 млн. І от у подружжя з"явився первісток.

Назвав хлопчика дідусь. У суботу Болкіа дав онукові ім"я з 22 слів. Перші сім — Янг Терамат Мулія Пенгіран Муда Абдул Мунтакім. У самого султана ім"я складається з 19 слів.

60-річний правитель Брунею — один із найбагатших людей на планеті. Його статки оцінюють десь у $40 млрд. Живе Хассанал у палаці, в якому 1788 кімнат. Має кілька власних "Боїнґів".

Султан — відомий любитель машин. У Книзі рекордів Гіннеса записаний як власник найбільшої колекції дорогих лімузинів "Ролс-Ройс". Їх у Хассанала 200.

Болкіа має дві дружини, чотирьох синів і шістьох доньок. Друга дружина, колишня телеведуча, молодша за султана на 32 роки. Вони побралися 2006-го. Раніше на її місці була стюардеса. Однак султан розлучився з нею чотири роки тому.

Зараз ви читаєте новину «Онука султана Брунею назвали ім"ям із 22 слів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі