Ексклюзиви
Понеділок, 24 грудня 2007 17:15

На батьківщині Санта Клауса кожен може стати ельфом

У фінському містечку Рованіємі на півночі Фінляндії відкриють Академію Ельфів. Із квітня наступного року близько двох тисяч осіб зможуть отримати підготовку, необхідну для того, аби працювати помічником Санта Клауса.

Рованіємі вважається батьківщиною Санта Клауса. Щороку близько 500 тис. туристів із різних країн світу відвідують його резиденцію Сантапарк. Основним джерелом прибутків жителів міста є туризм. Торік вони заробили 540 млн євро.

Академію Ельфів відкриють на прохання туристичних компаній, яким необхідні кваліфіковані кадри. Нині з 60 тис. жителів міста ельфами працюють лише 500. Навчатися в академії зможе кожен охочий незалежно від віку та статі. Це сприятиме зменшенню рівня безробіття.

Координатор проекту Еса Саккінен говорить, що ельфам необхідна професійна підготовка, адже вони не лише запаковують подарунки. Щороку ельфи відповідають на 750 тис. листів для Санта Клауса. Вони повинні вміти розпалювати вогнище на снігу та добре орієнтуватися на місцевості, бо проводять екскурсії для туристів.

Ельфи мають багато знати про місцеву природу і тварин та бути готовими відповідати на незвичні запитання туристів. Особливої майстерності вимагає спілкування з дітьми, які не вірять у Санта Клауса.

Зараз ви читаєте новину «На батьківщині Санта Клауса кожен може стати ельфом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3807
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути