Пʼятниця, 14 березня 2008 17:42

Кандидат у сенатори підтримує фашизм

Кандидат у сенатори Італії 74-річний Джузеппе К"ярапікко називає себе фашистом. Сильвіо Берлусконі, лідер коаліції, від якої  висувається Джузеппе, не звертає на цей факт уваги та жартома каже, що К"ярапікко — не єдиний фашист в Італії.

Кандидат у сенатори ніколи не приховував своєї ностальгії за італійським фашизмом. Кілька років тому він публічно заявив:

— Я народився, живу, і помру фашистом.

Після того, як кілька днів тому партія Берлусконі підтримала кандидатуру К"ярапікко, політик заявив, що братиме участь у торжествах на честь лідера італійських фашистів Беніто Муссоліні в місті Предаппіо.

Кандидатура К"ярапікко викликала незадоволення не лише серед опонентів Берлусконі. Однопартійці потенційного сенатора теж обурені його заявами. Дехто вимагає викреслити його ім"я зі списків у кандидати.

К"ярапікко не раз наголошував на різниці між німецьким та італійським фашизмом. Головною перевагою Муссоліні він вважає стриманість щодо расистських питань. Мовляв, італійці масово не вбивали євреїв, навіть допомагали ховатися їм від німців. Джузеппе розповідає, що його родина 1944 року переховувала єврейську сім"ю з Рима.

Зараз ви читаєте новину «Кандидат у сенатори підтримує фашизм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода