Середа, 12 березня 2008 17:54

Камарію Алі заарештували за поклоніння чайнику

Малайзійку Камарію Алі, 57 років, заарештували за поклоніння чайнику. Колишню вчительку звинуватили у віровідступництві та єресі.

Із 1998 року жінка належала до релігійної групи "Небесне королівство", що сповідувала діалог між різними релігіями. Секту очолював Айя Пін. Він збудував надворі бетонний чайник у кілька метрів заввишки, що слугував за храм. Пін вважав себе богом, якому належить цілий світ. Чайник символізував чистоту води, любов і благодать із неба.

Згідно з малайзійськими законами, мусульмани не мають права змінювати віросповідання. Камарію Алі та ще 57 членів секти засудили як єретиків, а храм-чайник знесли.

Населення Малайзії сповідує кілька релігій: індуїзм, буддизм, християнство та іслам. За конституцією, релігійні меншини мають право вільно сповідати свою віру, але уряд утискає права немусульманського населення.

Минулої осені на масову демонстрацію вийшли малайзійці, які сповідують індуїзм. Вони виступали проти релігійного гноблення, незаконних знесень індуїстських храмів. Мирну демонстрацію розігнали сльозоточивим газом і водою. Минулого тижня протестували християни.

Зараз ви читаєте новину «Камарію Алі заарештували за поклоніння чайнику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода