Ексклюзиви
Четвер, 05 квітня 2007 19:21

Індійських дітей продають дешевше за буйволів

Автор: фото: REUTERS/Tanushree Punwani (INDIA)
  Безпритульні діти жебракують біля одного з храмів у столиці Індії місті Делі
Безпритульні діти жебракують біля одного з храмів у столиці Індії місті Делі

Торговцям людьми в Індії найлегше заробити на дітях. У країні з населенням у 1,2 млрд проживає 400 млн неповнолітніх. Їх продають як хатніх робітників, працівників на килимові фабрики або як секс-рабів.

— Дітей купують, як буйволів, на ринку, тільки дешевше, — каже Бхуван Рібху з організації "Врятуй дітей". — Неповнолітній коштує 500–2000 рупій ($12 — $45), а за буйвола платять до 15 тисяч рупій ($350).

Нещодавно родина з міста Біхар продала двох синів по 250 рупій ($6) за кожного. Посередниками були правоохоронці. Вони часто так підробляють.

Індія входить до першої десятки країн із найвищими темпами економічного розвитку. Проте поряд із сучасними розвинутими містами, є міста і штати, які потерпають від бідності.

У джунглях досі живуть племінні поселення, які добувають собі їжу зі списом, луком та стрілами.

147 млн індійських дітей живуть у маленьких хатинах із глини та соломи, йдеться у звіті Дитячого Фонду ООН. Ще 77 млн не мають доступу до водопроводу, 85 млн не пройшли щеплення, 33 млн ніколи не були у школі. Щодня 63% дітей лягають спати голодними, а 53% хронічно недоїдають.

Зараз ви читаєте новину «Індійських дітей продають дешевше за буйволів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода