Ексклюзиви
Понеділок, 03 грудня 2007 17:50

Чоловік приховав від дружини лотерейний виграш

Американка Донна Кемпбелл із Маямі у штаті Флорида подала до суду на свого чоловіка Арніма Рамдасса. Він виграв у лотерею і нічого не сказав.

Жінка почала підозрювати Арніма після того, як він вимикав телевізор щоразу, коли вона збиралася його подивитися. Не хотів, щоб дружина дізналася про виграш із новин.

Донна випадково знайшла каталог із новими будинками для продажу. Тоді й вирішила дізнатися, що приховує чоловік. Ввела ім"я Арніма Рамдасса в пошукову базу Інтернету і дізналася, що разом із 16 авіамеханіками він виграв у лотерею $10,2 млн. На кожного з них припадає по $596 тис.

Довідавшись про все, Донна вирішила відсудити у Арніма Рамдасса частину його виграшу.

— Цей чоловік протягом багатьох років витрачав гроші дружини на лотереї та програвав їх у казино, — говорить адвокат Кемпбелл Брюс Болдвін. — Коли йому нарешті пощастило, він хотів це приховати.

У Великій Британії вже п"ять років живе сім"я, де чоловік не знає про виграш дружини в лотерею $3 млн. Вона нічого не сказала, бо боялася, що гроші зруйнують сім"ю. 15 років тому чоловік мав проблеми з наркотиками. Через це дружина боїться, що залежність повернеться. Вона працює на старій роботі, а виграш витрачає переважно на приємні подарунки чоловікові та дітям.

Зараз ви читаєте новину «Чоловік приховав від дружини лотерейний виграш». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5779
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода