Ексклюзиви
Четвер, 07 серпня 2008 18:26

Ченці заробляють в Інтернеті

15 монахів-католиків із абатства на вельському острові Колді підключилися до швидкісного Інтернету. Сучасний зв"язок потрібний їм для бізнесу.

Раніше монахи заробляли лише влітку: проводили в абатстві екскурсії, продавали парфуми і шоколад власного виробництва. Із часом зрозуміли, що коштів не вистачає і вирішили продавати свої товари через Інтернет. У монастир провели телефонну лінію, за допомогою якої виходили в Мережу.

— Терпіння — основна риса монаха, але повільний Інтернет через телефон може увірвати терпець і в ченця, — пояснює отець Деніел. — Ми знали, що нам потрібне саме швидкісне підключення.

Ченці довго шукали економний варіант. Спочатку збиралися встановити супутникову антену. Згодом вирішили, що "тарілка" зіпсує зовнішній вигляд монастиря. Звернулися до місцевого спеціаліста. Той встановив на дзвіниці непомітний, але потужний приймач.

— Тепер маємо швидкісний безпровідниковий зв"язок, — каже отець Деніел. — Можемо думати про подальші плани щодо комерційної діяльності абатства.

Ченці створили власну інтернет-сторінку. На ній можна замовити традиційні товари з Колді. Парфуми продають за 5–10 фунтів (приблизно 50–100 грн), плитки шоколаду — 7 фунтів (70 грн), а DVD з історією абатства — 14 фунтів (140 грн).

Зараз ви читаєте новину «Ченці заробляють в Інтернеті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода