Ексклюзиви
Понеділок, 21 липня 2008 17:34

Бізнесмен продавав власні органи через Інтернет

Підприємець з італійського міста Венеція виставив власні органи на продаж в Інтернеті. Таким чином чоловік хотів заробити гроші для бізнесу.

— Продам свою нирку, легеню або частину печінки тому, хто запропонує найбільшу ціну, — писав венеціанець на своїй інтернет-сторінці. — Я здоровий, мені 50 років. — Конче потрібні гроші для продовження комерційної діяльності.

Інтернет-сторінку закрили. В Італії торгівля органами заборонена.

Кілька місяців тому на мексиканських сайтах із працевлаштування з"явилося оголошення з пропозицією послуг найманого вбивці: "Убивця, колишній військовий, умію мовчати. Виконання роботи гарантую за 10 днів. Маю досвід роботи в Іспанії. $6000. Тільки серйозні пропозиції".

Оголошення розмістили в розділі послуг, серед резюме репетиторів і хатньої прислуги. Для контактів залишили електронну адресу. На сайті також пропонували роботу кілерам. Мексиканська поліція досі розшукує авторів оголошень.

Зараз ви читаєте новину «Бізнесмен продавав власні органи через Інтернет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода