Четвер, 10 квітня 2008 19:33

Американці не задоволені своїм життям

80% американців вважають, що країна йде неправильним шляхом. Останні опитування показали, що це найбільший відсоток незадоволених політичним курсом США з 1990 року.

Американців турбує економічний стан країни, який, на думку більшості опитуваних, різко погіршився з початком війни в Іраку. Занепокоєння зросли після коливань на фондових біржах.

У телефонному опитуванні взяло участь 1368 громадян по всій країні — демократи та республіканці, громадяни різного віку та роду занять. 78% респондентів вважають, що життя у США стало набагато гіршим, ніж п"ять років тому.

Також американці занепокоєні житловою кризою у країні. Більшість опитуваних звинувачують у ній урядовців, а не банки чи інші фінансові установи. 43% переконані, що кризу в іпотечному кредитуванні має розв"язати уряд, внісши до законодавства відповідні зміни.

Ставлення американців до президента Джорджа Буша не змінилося з літа минулого року — 28% опитуваних вважають, що він якнайкраще справляється зі своїми обов"язками.

Зараз ви читаєте новину «Американці не задоволені своїм життям». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода