Ексклюзиви
Середа, 04 лютого 2009 18:41

24 пальці має новонароджений хлопчик

Хлопчик із шістьома пальцями на кожній кінцівці народився три тижні тому в американському місті Сан-Франциско. Усі 24 пальці малого Камані функціонують нормально. Він не буде інвалідом.

Лікарі спочатку не помітили аномалію дитини, каже мати. Зайві пальці побачив батько Крім Хаббард. Він також народився з додатковими мізинцями. Їх видалили в ранньому дитинстві.

Батьки Камані досі не вирішили, чи відрізати малому зайві пальці.

— Я розумію, що діти дражнять один іншого навіть через дрібниці. А додаткові пальці — це аж ніяк не дрібниця! — каже мати хлопчика Фатіма. — Однак тільки уявіть собі, яким піаністом або гітаристом може стати людина з 12-ма пальцями!

В Індії живе хлопчик, в якого на руках і ногах 25 пальців. 10-річний Девенедр Харні живе звичайним життям. Ходить у п"ятий клас. Однокласники його поважають.

— Я все роблю сам. Сам роблю уроки, сам прокидаюсь і займаюся зранку йогою. Сам чищу зуби, приймаю ванну, — каже Девенедр.

Зараз ви читаєте новину «24 пальці має новонароджений хлопчик». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода