Ексклюзиви
Субота, 16 жовтня 2021 13:58

США підловили Росію на брехні у ситуації з військовими кораблями
3

Американці зняли російський корабель "Адмірал Трібуц".  У кадр потрапили російські моряки
Фото: cpf.navy.mil
Американці зняли російський корабель "Адмірал Трібуц".  У кадр потрапили російські моряки
Американці зняли російський корабель "Адмірал Трібуц".  У кадр потрапили російські моряки

15 жовтня Росія заявила, що одне з її військових суден прогнало американський есмінець, який нібито намагався порушити територіальні води Росії у Японському морі.

США не порушували російського кордону в Японському морі. І саме російський корабель пішов на зближення з американським. Про це йдеться в заяві Тихоокеанського флоту ВМС США.

Американці зазначають, що їхній есмінець USS Chafee (DDG 90) проводив стандартні операції в міжнародних водах Японського моря, але несподівано російський корабель наблизився до них на відстань в 65 ярдів.

"Заява Міноборони РФ про взаємодію двох наших кораблів ВМФ не відповідає дійсності. Взаємодія була безпечною і професійною", – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США показали відеодоказ нападу Ірану на танкери

У США заявили, що Росія випустила повідомлення про проведення стрільб (навчань) в цьому районі на пізніший строк і на момент інциденту повідомлення ще не було в силі, тому американський корабель там плив.

"USS Chafee завжди проводив операції відповідно до міжнародного права. Сполучені Штати продовжуватимуть літати, плавати і діяти там, де це дозволено міжнародним правом", – підкреслили в Тихоокеанському флоті США.

За американським есмінцем Donald Cook, який знаходився у Чорному морі, наважилися стежити російські військові.

Безпосередній контроль за його діями здійснювали малий ракетний корабель "Орехово-Зуєво" і розвідувальний корабель "Іван Хурс".

Зараз ви читаєте новину «США підловили Росію на брехні у ситуації з військовими кораблями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі