Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 11:14

"Ельдорадо" оголосила про банкрутство

Оптова компанія "Ельдорадо" подала заяву про власне банкрутство. Про це пише "Комерсант", посилаючись на інформацію арбітражного суду Москви. Банкрутство обгрунтовується податковими претензіями до компанії. Однойменна торгова мережа, що 10 вересня продала половину акцій чеської PPFGroup, заперечує який-небудь зв"язок з оптовиками.

Як відзначає видання, "Ельдорадо" зацікавлене в банкрутстві оптовика, на якому висять більшість боргів компанії. Таким чином, фірмі вдасться продати себе за максимально можливу суму. Проте в процес втрутилися податківці, що пред"явили претензії дочірній структурі банкрута "Ельдорадо", ТОВ "Ельдорадо-центр". Таким чином, податкова інспекція зможе контролювати керівника компанії і оскаржити виведення активів з оптової компанії в однойменну торгову мережу.

Основну частину боргів "Ельдорадо" складають податкові претензії.

На думку юристів, результатом втручання податківців можуть стати кримінальні справи, зокрема по звинуваченнях в шахрайстві і навмисному банкрутстві. Це може бути вигідно тим, хто хоче отримати "Ельдорадо" за невисоку ціну.

За повідомленнями ЗМІ, близько 50 відсотків "Ельдорадо" було продано PPFGroup, що належить бізнесменові Петеру Келлнеру. Проте в числі претендентів називалися і інші структури, зокрема, "Альфа-групп".

Зараз ви читаєте новину «"Ельдорадо" оголосила про банкрутство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода