Середа, 19 березня 2008 17:41

Віталіка Швеця придавила стіна

По обіді 15 березня 30-річний Олег Зінець із села Сокиринці Вінницького району зі знайомим і прийомним 5-річним сином Віталієм поїхали до сусідньої Степанівки. За селом 10 років пустує сім качкарень птахофабрики "Поділля".

— Хотіли вкрасти металеві стяжки, що тримали бетонні стіни однієї з качкарень, — каже голова Степанівської сільради, Анатолій Балатюк, 57 роки. — Олег на своїй "копійці" привіз портативний газозварювальний апарат. Поки різали метал, Віталік гуляв навколо приміщення. Стіна, з якої зняли стяжки, впала на хлопчика.

Зінець взяв із собою Віталіка, бо його дружина Олена Швець була на роботі. Вона оператор вороновицького плодоовочевого комбінату.

— Олена переїхала до нашого села із сином близько року тому з Вороновиці, — розповідає працівниця сільради Лариса Сокиринець. — Жила в цивільному шлюбі з Олегом. Зінець народився та до 1992 року жив у Степанівці. А потім його матері видали від колгоспу хату.

Керівництво птахофабрики "Поділля" подало до міліції заяву про крадіжку майна.

— За останні два роки мого керівництва це третя крадіжка, — обурюється директор Володимир Чорний, 49 роки. — Маю збитків до 500 тисяч гривень.

Зараз ви читаєте новину «Віталіка Швеця придавила стіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода