Ексклюзиви
Середа, 07 травня 2008 19:35

Віктор Батюк заробляє перекопуванням землі

Студент Вінницького сільгоспуніверситету 20-річний Віктор Батюк після занять перекопує землю та садить грядки на замовлення.

— Щомісяця заробляю по 2 тисячі гривень, — всміхається хлопець. — Плачу сам за своє навчання.

Ідею підробітку підказала подруга Аліна Миколюк. Дівчина побачила оголошення в газеті й запропонувала своєму хлопцеві дати таке ж.

— Подзвонили за тиждень після виходу оголошення, — розповідає хлопець. — На роботу запросив бізнесмен із села Пирогово біля Вінниці. Замовив перекопати п"ять соток землі й висіяти садову траву. Ділянку треба було зарівняти під поле для гольфу.

Віктор працював після навчання з 14.00 до 19.00 три дні. За роботу господар заплатив 500 грн.

— Перекопати сотку землі коштує 50 гривень. Якщо треба поскородити й щось посіяти, ще 50, — говорить. — По телефону цін не кажу, обговорюємо при зустрічі. Буває, приїздиш до бабульки старенької. Вона просить перекопати шматочок на огірки, то я й за 25 гривень працюю.

З кінця березня до середини липня Віктор має роботу практично щодня. Восени наймається копати картоплю.

— Торік за весну заробив на путівку до моря у Євпаторію, цього — збираю на новий комп"ютер, — каже Віктор і відповідає на дзвінок по мобільному. — Поки ми тут стоїмо, з"явилося нове замовлення. Влітку буду найматися на прополку картоплі та буряків.

Зараз ви читаєте новину «Віктор Батюк заробляє перекопуванням землі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода