Ексклюзиви
Четвер, 23 серпня 2007 07:14

Валентин Гицина загинув за чотири роки після брата-близнюка

16 серпня від удару струмом помер 39-річний Валентин Гицина з села Качківка Ямпільського району.

— Валік набирав воду в літню баню, — розповідає батько небіжчика Михайло Гицина. — Чую, як закричить. Вибіг надвір, а він синій лежить. Визвав "скору". Медики сказали, що помер одразу.

Односельці згадують, що чотири роки тому така ж смерть спіткала Валентинового брата-близнюка Михайла.

— Вони обоє на електрозварювальників навчалися й робили разом. Як зараз помню, 15 травня його брата на роботі током вдарило, коли електропроводку монтував в колгоспі. Відтоді Валік такий похнюплений ходив. Одружуватися не хтів, — згадує дружина двоюрідного брата Валентина 34-річна Тетяна Гицина.

Валентин жив із батьком. Працював зварювальником у місцевому колгоспі. Мати небіжчика померла п"ять років тому. Дружини та дітей не мав. Родичався з двома сестрами та їхніми дітьми. Майже щодня ходив за 3 км на ставок і ловив для них рибу.

— Племінники Валентин та Максим дуже любили, а дворічного Михайлика він з дитинства няньчив, на руках носив, — говорить Тетяна Гицина.

Поховали Валентина Гицину в рідному селі.

Зараз ви читаєте новину «Валентин Гицина загинув за чотири роки після брата-близнюка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода