Ексклюзиви
Четвер, 24 січня 2008 18:30

Уночі евакуювали мешканців шести квартир

— Я проснулася вночі й дуже злякалася, — каже 17-річна Аліна Чернухіна. — У кімнаті дим  до потолка. Мама відкривала форточки. Було важко дихати, вона принесла мені мокру простинь накритися. Тоді впала на підлогу. Я хотіла її витягти в коридор. Далі нічого не пам"ятаю.

Аліна з 39-річною матір"ю Галиною Чернухіною удвох мешкають у квартирі на другому поверсі у двоповерхового будинку на Шевченка, 52 у Хмельницькому. Минулої неділі Галина повернулася з церкви. Принесла свічку, яку залишила догоряти на кухні. Вогонь розплавив пластмасову тарілку, й віск почав капати на підлогу. Спалахнула пожежа.

— Мій чоловік Саша розвозить хліб. У два часа ночі він ішов на роботу й побачив дим з їхніх вікон, — розповідає сусідка Чернухіних 44-річна Ірина Попова. — Подзвонив мені. Я постукала до Галі. Ніхто не відчиняв.  За кілька хвилин коридор та всі шість квартир під"їзду затягло димом.

— У мене троє дітей, — веде далі Ірина. — 18-річний син не розгубився й поклав мокре полотенце 10-річній Танечці на лице. Ми вибігли на вулицю.

34-річний сусід Максим Витязь почув, як Аліна Чернухіна кличе на допомогу.

— Він вибив двері і зайшов, а я вслід йому вилила відро води, щоб не попікся, — згадує його 63-річна мати Надія Витязь. — У диму не зміг їх знайти. Потім під"їхали пожежники.

Аліна отримала незначні опіки спини та дихальних шляхів. Її мати втратила свідомість. Обидві отруїлися чадним газом.

Із квартир на вулицю повиходили всі 11 мешканців. Роз"їхалися ночувати по родичах.

— Пожежники казали, що через десять хвилин міг би вибухнути газ, — говорить Ірина Попова.

За день до пожежі мешканці написали колективну заяву до міліції.

— Зазначили, що поряд із Галею Чернухіною жити небезпечно, — пояснює Ірина Попова. — То кричить, то викидає з балкона закрутки. У січні сусідку знизу кілька разів затопила.

Тепер Галина на обстеженні у психлікарні.

Зараз ви читаєте новину «Уночі евакуювали мешканців шести квартир». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода