Пʼятниця, 23 травня 2008 17:37

У Шурі-Копіївській засіяли пасовище для корів

Село Шура-Копіївська Тульчинського району виграло всеукраїнський конкурс на створення комунальної системи надання послуг населенню. Вартість проекту 100 тис. грн. Гроші вже отримали.

— Ми купили трактор МТЗ-80. Створюємо умови для використання 40 гектарів пасовищ, —  каже сільський голова Олександр Коваленко, 50 років. — Частину пасовищ зорали. Цієї весни закупили насіння багаторічних трав і 5 гектарів пасовищ уже залужили.

У приватному секторі Шури-Копіївської 180 корів, у сільгосптоваристві — 125. У селі відкрито дільницю ветмедицини, обладнано пункт штучного осіменіння тварин. Планують виробляти соєве молоко та змонтувати пилораму.

— Є проблема з забезпечення жителів вулиці Клименка питною водою. Хочемо пробурити свердловину й закупити бочки для підвозу води, — додає Коваленко.

Шура-Копіївська стоїть на вододілі та горбках. У частини населення немає води.

— Важко мені вже в такі роки за 200 метрів носити воду. Болять ноги, ходжу з палицею. Уся надія на свердловину, — бідкається Антон Кліменко, 83 роки, інвалід війни.

У селі 770 дворів, із них 556 жилих. Проживає 1110 чоловік.

Зараз ви читаєте новину «У Шурі-Копіївській засіяли пасовище для корів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода