Ексклюзиви
Середа, 21 листопада 2007 07:13

Таїсу Яремчук збили в День студента

На перехресті вул. Чорновола та Громова у Вінниці автівка збила 21-річну Таїсу Яремчук. Дівчина померла на місці. Це сталося о 15.13 в Міжнародний день студента 17 листопада.

Яремчук навчалася на факультеті економіки та менеджменту Вінницького торговельно-економічного інституту.

— Цього року мала закінчувати, ми їй, як і всім, уже замовили диплом, — каже декан факультету Світлана Супрун. — Відповідальна студентка. За п"ять років жодного пропуску.

У Заливанщині Калинівського району живуть Таїсині батьки.

— У той день зранку дівчина допомагала батькові на кухні класти нову плитку, — розповідає голова заливанщинської сільради Наталія Кравчук, 37 років. — Із групою інституту вона домовилася святкувати День студента. По обіді повернулася до Вінниці. Молодша сестричка провела її на автобус.

Таїса мешкала на квартирі на вінницькій вул. Чорновола. Перед тим, як іти на святкування, хотіла забігти в магазин, купити хліба. Зателефонувала матері, сказала, що доїхала нормально.

— А через 10 хвилин до матері Таї вже дзвонили даїшники. Кажуть, немає більше вашої дитини, — веде далі Кравчук.

Ховали дівчину в понеділок у рідному селі. Попрощатися прийшло понад 200 осіб. Приїхали однокурсники, однокласники.

Із початку року на дорогах області загинула 251 особа — вдвічі більше, ніж торік за цей період. ДАІ просить допомогти знайти водія, який збив Яремчук. Свідків просять зателефонувати за номерами у Вінниці: (0432) 61 17 70, 59 34 34.

Зараз ви читаєте новину «Таїсу Яремчук збили в День студента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода