Пʼятниця, 22 лютого 2008 18:12

Сюжет п"єси Селезньов узяв у вінницькому селі

28 лютого у Вінницькому муздрамтеатрі ім. Садовського відбудеться прем"єра вистави "Осіння мелодія".

— Це драматичний етюд. Головний герой не може вибачити матір, хоча та все йому пробачає, — говорить автор і головний режисер вистави 69-річний Віталій Селезньов. — Хотів показати: як ми ставимося до наших батьків, так до нас будуть ставитися наші діти.

Дія починається у селі, коли до матері приїжджає син із родиною. Жінка радіє, бо не бачила його 10 років. Збирається зарубати півника. Подивитися на її щастя збігаються сусіди. Та радість триває недовго. Сім"я сина робить жінці пропозицію, після якої їхнє життя змінюється.

— Таке собі життєве перехрестя, коли все руйнується через помилку, зроблену давно, — говорить Віталій Селезньов. — Я назвав виставу "Осіння мелодія", бо це як підсумок життя. Тут є велика провина перед матір"ю. На репетиціях кожен актор казав: це про мене. Сюжет я взяв із реального життя в одному з вінницьких сіл. У п"єсі багато особистого.

У вінницькому театрі Селезньов написав та поставив 10 п"єс, серед них дві комедії та дитяча казка.

— Тепер хочу написати психологічну мелодраму, — додає митець. — Це гарний, але забутий жанр. Вистава змушує замислитися над помилками, які не вибачають ні люди, ні доля.

Початок вистави о 18.30.

Зараз ви читаєте новину «Сюжет п"єси Селезньов узяв у вінницькому селі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода