Понеділок, 05 травня 2008 17:08

Студентів політеху навчать кататися на ковзанах

У Вінниці відкрили льодовий комплекс "Айс Авеню". Тут безкоштовно навчатимуть кататися студентів технічного університету. Комплекс обладнаний льодовою ковзанкою на 1,6 тис. кв. м. Розрахований на 500 відвідувачів. Є трибуна на 414 глядачів.

"Айс Авеню" має сучасне світло-музичне обладнання для проведення розважальних і циркових шоу на льоду.

— Водитимемо студентів сюди вчитися кататися, — пояснює ректор національного університету Борис Мокін. — Це була одна з наших умов перед компанією, яка будувала цей комплекс. Він на території нашого університету.

Працюватиме "Айс Авеню" щоденно з восьмої ранку до півночі. Приходити можна із власними ковзанами.

— Дуже незручно, — каже Ірина Тимченко. Вона прийшла на відкриття комплексу. — От у парку Горького на каток, який нещодавно відкрили, можна приходити в будь-який час і кататися, скільки влізе. А тут щогодини виганятимуть з льоду і запускатимуть нові групи.

Щоб відвідувати комплекс, потрібно придбати картку. Година коштує 20–35 грн.

— А мені тут навпаки подобається, — долучається до розмови 30-річний Віталій Горошкевич. Він прийшов із донькою. — У парку, коли до комплексу підходиш, за 20 метрів холодом обдає, а тут лід кращий, тепло і ззовні, й усередині.

Зараз ви читаєте новину «Студентів політеху навчать кататися на ковзанах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода