Четвер, 16 жовтня 2008 17:44

Слухачі розмалюють фортепіано

Уперше у Вінниці художня галерея "Арт-Шик" презентує триденну творчу акцію-перфоманс (вид мистецтва, в якому можна спостерігати за діями художника та малювати самому. — "ГПУ"). Вона стартує 17 жовтня на четвертому поверсі комплексу "Інтершик". Назва акції "Роял(ь)".

— Темою є взаємодія звуку та зображення, музики й живопису, — розповідає куратор галереї "Арт-Шик" Олександр Никитюк, 35 років.

Центром дійства буде чорне фортепіано в дзеркальній залі. За ним блюзовий виконавець із Вінниці Богдан Совік виконуватиме авангардну музику. Який саме твір, артист не розголошує. Каже, це буде несподіванкою для глядачів.

Під музичний супровід художники олійними й акриловими фарбами розмальовуватимуть поверхню піаніно. Упродовж трьох днів по 2–3 год. втілюватимуть образи, що їм навіює музика.

— Результатом перфомансу є перетворення серійного музичного інструменту на мистецький артефакт, — веде далі Никитюк.

У день відкриття акції свій талант продемонструє художник із Хмельницького Олександр Антонюк. Нещодавно у Вінниці пройшла його виставка живопису. У суботу малюватиме автор перфомансу вінницький художник Олександр Никитюк. На закритті творитиме Анна Надуда з Києва. 21 жовтня у галереї відкривається її персональна виставка.

На завершення, окрім фортепіано, можна, буде розмалювати й музиканта Богдана Совіка. Для цього йому пошили спеціальний одяг.

Усі охочі зможуть взяти пензлі та палітри й приєднатися до митців.

Для проведення перфомансу закупили три набори олійної фарби, шість банок акрилової, 20 пензлів і шість палітр.


Акція триватиме до 19 жовтня. Початок о 16.00. Вхід безплатний. Адреса: Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а.

Тел. (0432) 65 65 92.

Зараз ви читаєте новину «Слухачі розмалюють фортепіано ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода