Четвер, 22 травня 2008 20:49

Шланги продають із насадками для удобрення ґрунту

38-річна Галина Онищук із села Кожухів Хмільницького району купила шланг із насадками для поливу рослин.

— В кожній насадці стоїть удобрювач та пом"якшувач води, — жінка розкручує одну із пластмасових насадок і показує їх. — Тут написана інструкція, як ними користуватися. Продовгуватим із невеликими дірочками треба поливати огірки та капусту. Це щоб не розмивався ґрунт під корінням, а в насадці лежить сухе добриво для цих рослин.

Сухі добрива в насадках продають окремо в спеціалізованих господарчих магазинах. Коштують від 10 до 12 грн.

— Цих, що продають зі шлангом, має вистачити на чотири місяці, — радіє Галина. — А на наступний сезон насадки поміняю. Цей шланг із насадками був на акції й обійшовся вдвічі дешевше, ніж звичайний.

Андріан Мадзюра з Вінниці для поливу придбав шланг із синтетичного волокна. Через маленькі отвори вздовж нього просочується вода. З одного боку він під"єднаний до води, з іншого —  закритий.

— Такі використовують для поливу в теплицях, — розповідає Андріан. — Дуже зручно: включив воду — і забув. Головне, вода не повимиває корені з ґрунту. Метр такого шлангу коштує від 30 гривень.

Зараз ви читаєте новину «Шланги продають із насадками для удобрення ґрунту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода