Середа, 23 квітня 2008 18:19

Сім"я Каліни виховує трьох прийомних дітей

30-річний Віктор Каліна з дружиною Тетяною, 25 років, із Чернятина Калинівського району Вінниччини живуть разом шість років. Із березня виховують трьох прийомних дітей: 10-річну Ольгу, Ніну, 7 років, і 3-річного Толю. Вони з однієї сім"ї.

— У Калинівському районі це перша прийомна сім"я, — каже Світлана Дороганова, 42 роки, директор райцентру соціальних служб для сім"ї, дітей і молоді. — Вони звернулися до нас торік у листопаді.

— Дуже скучно без дітей, — говорить Віктор. — Своїх мати не можемо. Менша Ніна навчається у першому класі. Її старша сестра Оля зараз у дитячому таборі "Артек".

Знадвору маленький Толя кличе "папа", щоб на велосипеді кататися.

— Інколи каже мені "дядя Вітя", а дружину поки називають "тьотя Таня", — додає чоловік.

Рідні батьки дітей живуть у тому ж селі. Вони іноді навідуються. На 8 Березня мати по 50 коп. подарувала. Батько меншу дівчинку не впізнав.

Подружжя Каліни працює в місцевому господарстві. Віктор — тракторист, отримує  2 тис. грн. Тетяна порається по господарству. За місяць заробляє 700 грн. Удома тримають шестеро свиней, дві кози, гусей і курей. Мають 65 соток землі. Чоловік хоче забрати з колгоспу пай — 63 га. Буде обробляти.

Щомісяця з місцевого господарства сім"ї видаватимуть м"ясо, цукор, борошно та крупи.

Зараз ви читаєте новину «Сім"я Каліни виховує трьох прийомних дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода