Ексклюзиви
Четвер, 27 листопада 2008 14:58

Ремонт сільських водогонів фінансує Швейцарія

До Вінниці приїздили представники швейцарської агенції з розвитку та співробітництва. Цікавилися втіленням в області швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (надалі — DesPro).

— Проект на Вінниччині реалізовується з 2007 року у Калинівському та Тульчинському районах, — розповідає заступник голови Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, 43 роки. — Цього року приєднався Іллінецький.

У Тульчинському районі проект DesPro реалізовується у Кирнасівці, Шпикові, Ульянівці, Крищинцях і Суворовському. Виділили по 95 тис. грн кожній громаді. 10% від загального кошторису фінансується за рахунок власних коштів громадян, ще 15 % — місцевих бюджетів. У середньому кожною громадою буде використано 125–130 тис. грн на реконструкцію водогінних мереж, заміну насосного обладнання, ремонт водонапірних башт.

Громади вже отримали по 47 тис. грн.

У Калинівському районі участь у DesPro беруть села Нова Гребля, Черепашинці, Іванів і Гущинці. Понад 78 тис. грн на ремонт артезіанської свердловини, водонапірної башти та прокладення водогону отримали у Новій Греблі. Понад 80 тис. грн — жителі Черепашинець. В Іванів на будівництво свердловини надійшло майже 24 тис. грн, а в Гущинці — 64 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Ремонт сільських водогонів фінансує Швейцарія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 131
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути