Ексклюзиви
Пʼятниця, 06 липня 2007 07:13

На "Західному" ринку роблять знижки

У неділю поблизу Західного автовокзалу відкрився новий ринок "Західний". Більшість місць міськрада виділили для торговців із закритого базару "Юність".

На ринку переважно продають одяг та промислові товари. За місце сплачують по 4 грн. Відкрита поки що третина прилавків. Продавці припрошують покупців, зваблюючи низькими цінами.

— Ми сьогодні перший раз на новому місці торгуємо, — розповідає 40-річний Олександр Пасічник. — Однак зранку вже встиг продати задню часть на битки. Ми для затравки ціну скидаємо. Свинину продаємо по 22–25 гривень, телятину по 20, а сало по 6–7. Це найдешевше в місті.

— Учора після обіду наче мішок розв"язався, стільки людей пішло, я почті всьо розпродала, — перекладає великі головки капусти на прилавку 62-річна пенсіонерка з Літина Марія Заводюк. — Правда, оптовикам прилавки з кірпіча і з кришою поставили, а ми печемося на сонці.

На "Західний" можна тільки з Хмельницького шосе доїхати. "Юність" переважно Вишеньку обслуговувала.

— Хоч би тролейбусну лінію з вулиці Квятека сюди продовжили, бо пенсіонерам на маршрутках дорого добиратися, — нарікає підприємець Ніна Плаксій.

Зараз ви читаєте новину «На "Західному" ринку роблять знижки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода