Ексклюзиви
Вівторок, 14 жовтня 2008 14:45

На храм у лікарні треба мільйон

На території Тульчинської райлікарні Вінниччини заклали камінь майбутнього храму cвятителя Миколая. Під нього міська рада виділила 0,018 га землі під забудову. Проект виконав вінницький архітектор Олександр Танасійчук.

— За вересень виклали близько 100 кубів каменю, — каже настоятель храму протоієрей Роман Рудаков, 42 роки. — Щодня на будові працює від трьох до 20 чоловік. Плануємо закінчити будівництво фундаменту й підвального приміщення вже в цьому році.

Каплиця розрахована на 50 місць. Стіни з цегли завтовшки 75 см, заввишки 16 м.

— Зводимо храм на пожертвування прихожан та благодійну допомогу організацій, підприємців. Сьогодні на рахунку маємо 3 тисячі гривень, — продовжує протоієрей.

Рудаков 6 років проводить служби в молитовній кімнаті у вестибюлі хірургічного корпусу клініки.

— Думаю, що храм на території лікарні буде очищати духовно медиків і тих людей, які приходять за допомогою, — зазначає головний лікар Віталій Лисиця, 41 рік.

Будівництво каплиці коштуватиме майже мільйон гривень.

У Брацлавському інтернаті для психічно хворих жінок, що в Немирівському районі Вінниччини, меценат за 2 млн грн збудував церкву. Його ім"я не розголошують. До революції у цьому приміщенні була подільська жіноча тюрма. Нині на утриманні перебувають 220 пацієнтів.

Зараз ви читаєте новину «На храм у лікарні треба мільйон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода