Ексклюзиви
Пʼятниця, 28 березня 2008 17:55

На День сміху "Перці" глузуватимуть над Масляковим

  Дмитро Слободянюк: ”Відправив друзям СМС із текстом, що мене вигнали з команди. Співчували всі. Наївні”
Дмитро Слободянюк: ”Відправив друзям СМС із текстом, що мене вигнали з команди. Співчували всі. Наївні”

Команда КВК "Вінницькі перці" не виступатиме перед жителями міста на 1 квітня, як торік. Цього дня вони будуть у Києві на 1/8 фіналу української ліги КВК. У середу, 26 березня, виїхали до столиці, де репетирують у приміщенні київського політеху, розповідає адміністратор команди 21-річний Дмитро Слободянюк, студент п"ятого курсу Вінницького медичного університету.

Як найоригінальніше пожартували з тебе 1 квітня?

— Хоча батьки в мене лікарі: мама Катерина — дерматолог, батько Павло — нарколог, — жартувати теж люблять. Я вчився у шостому класі. І вони перевели годинник на годину вперед. Приходжу на уроки, а там нікого немає. Думаю: чого запізнюються всі, навіть училка? Подивився на шкільний годинник й усе зрозумів. Увечері вирішив батькам відомстити. Викликав до класної керівнички на збори.

А як сам 1 квітня жартуєш над знайомими?

— Намагаюся розвести всіх, хто підпаде під руку. Торік виступали у Вінниці в Будинку офіцерів на фестивалі КВК. Я відправив друзям СМС із текстом, що мене вигнали з команди. Співчували всі. А батьки зраділи, що нарешті повернуся у сім"ю. Наївні.

Як добитися того, аби жарт спрацював?

— Не треба нав"язуватися, ситуації мають бути простими. Наприклад, прошу якусь дівчину подзвонити з таксофону однокурсникові. Вона призначає йому зустріч. От приходить, а на свіданці замість дівчини — ми з друзями.

Чим жарти у 90-х роках відрізнялися від сучасних?

— Тоді крейдою стільці замальовували, кнопки клали. А зараз є Інтернет, телефон. Можна клоуна замовити або стриптизера. Чи на радіовікторині вказати номер мобільного друга чи дівчини.

Над ким будете жартувати на 1/8 фіналу 1 квітня?

— Лише над журі та Олександром Масляковим.

День сміху ще називають Днем дурнів. Не ображаєшся?

— Дурні ті, хто переймається цим.

На жарт ображалися?

— Бувало, особливо жінки. Скажеш "сьогодні ти страшна" — сльози випускає. Це ж день сміху! Усьому вірити не треба.

Зараз ви читаєте новину «На День сміху "Перці" глузуватимуть над Масляковим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода