Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 липня 2007 07:00

Муніципальний ринок у вихідні запрацює

Приватні підприємці, торговельні палатки яких вивезли на новозбудований муніципальний ринок, не дочекалися його відкриття 15 липня. Адміністрація пояснює, що не всі намети відремонтовані та не всі підприємці підписали договори про оренду.

— Ми повинні зробити все, щоб ринок був зручним і для продавців, і для покупців, — каже заступник міського голови Вінниці Анатолій Уздемір, 60 років.

Планували кожен ряд палаток пофарбувати в певний колір. Так роблять на ринках Одеси. Однак це вимагає часу. Торгівці не хочуть чекати. Вони вже місяць стоять на новому місці, а базар так і не працює. Міська влада пішла їм назустріч. Оголосила відкриття ринку на суботу 21 липня.

— Ми вже так чекаємо, — ділиться Людмила Юрківська, 50 років, — бо це ж щодня 40-50 гривень втрачаємо. І товар літній, його ж ніхто в серпні не купуватиме.

Підприємці з організації "Центр", які найактивніше протистояли перенесенню ринка, разом з усіма переїхали на нові місця.

— Нас силоміць відвезли сюди, — обурюється керівник громадської організації "Центр" Алла Алексенцева. — У нас не було вибору: або переїжджай, або не працюй.

— Місце гарне, але треба буде багато часу, аби люди звикли їздити сюди, а це ще місяці зо два збитків, — додає Юрківська.

Зараз ви читаєте новину «Муніципальний ринок у вихідні запрацює ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1748
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути