Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 18:50

Із криниць дістають котів і пральні машини

Бригаду з очистки громадських криниць створили в Тульчині. Місто виграло конкурс за українсько-швейцарською програмою "Питна вода" й отримало 10 тис. грн.

— Чимало криниць не чистилися роками. Вони з нітратами, кишковою паличкою, бо не хлорувалися, — каже завідуючий санітарно-гігієнічним відділом Ріма Рябікіна, 52 роки.

Воду з криниць бригада відкачує чеським насосом. Працюють дві-три години. Коли криниця замулена, то ввесь день. У кам"яні колодязі, яким понад 100 років, не лазять з міркувань небезпеки — воду просто хлорують і відкачують. Із 36 міських колодязів уже почистили 14.

— Чистили криницю на вулиці Карла Маркса, 7. Красиве покриття, охайна, а витягнули звідти пральну машину, — розповідає 59-річний Петро Слободянок, який очолив бригаду. — А на вулиці Пестеля дістали котів. Вони ж туди самі не впали.

Послугами бригади можуть скористатися й сільські громади. Села Кирнасівка,  Шпиків, Крищенці, Суворовське, Улянівка за швейцарсько-українським проектом  отримають по 125–130 тис. грн на реконструкцію водогонів, заміну насосів, ремонт водонапірних башт. Громадам уже надіслали по 47 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Із криниць дістають котів і пральні машини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода