Четвер, 03 липня 2008 20:16

Договір оренди потрібно підписувати в нотаріуса

— Найчастіше люди звертаються з тим, що орендарі не виплачують орендної плати, — розповідає заступник начальника Головного управління земельних ресурсів Вінницької області Іван Пашкевич. — Торік до суду звернувся Анатолій Остапчук із села Василівка Іллінецького району. Йому не платили за оренду паю чотири роки. У суді виявили, що його договір не зафіксований у державному реєстрі договорів оренди землі. У розгляданні позову відмовили.

Пашкевич радить у жодному разі не підписувати пустих бланків угод. Із виданими орендарем договорами на підпис краще звернутися до нотаріуса. Він має завірити, зазначити  номер держреєстру. Це дає впевненість, що документ занесли до реєстру договорів оренди землі Вінницької регіональної філії Центру державного земельного кадастру.

У договорі має бути чітко прописаний термін оренди й орендна плата, яку орендар буде платити протягом усього терміну оренди.

Зараз ви читаєте новину «Договір оренди потрібно підписувати в нотаріуса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода