Четвер, 12 червня 2008 20:32

Діти намалювали уявних мам

У Вінницькому краєзнавчому музеї до 25 червня триватиме виставка "Віднесені вітром". Картини виставили діти з обласного спеціалізованого будинку дитини з порушенням психіки. Хлопчики й дівчатка малювали картини вимащеними в фарбу пальчиками та долонями. Старшим давали пензлики.

— Ми показуємо наше життя та просимо всіх небайдужих допомогти матеріально цим обездоленим дітям. У нас багато ідей, але мало можливостей, — каже головний лікар закладу Надія Андрієвська.

Найчастіше на картинах вихованці малюють уявних мам. Володимир Кулик склав віршика, якого написав на своїй картині: "Не хоче знати рідна мати, де я живу, росту, співаю. А в цьому домі знають всі — чужого горя не буває".

Поряд із малюнками вихователі будинку-інтернату вивісили фотографії з повсякденного життя. На них можна побачити, як діти роблять свої перші кроки, вчаться їсти ложкою.

Виставка безплатна. При вході стоїть скринька для пожертв. Відвідувачі можуть подивитися картини щодня з 10.00 до 18.00 за адресою:

м. Вінниця, вул Соборна, 19, тел.  8 (0432) 35 12 86.

Зараз ви читаєте новину «Діти намалювали уявних мам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода