Понеділок, 01 вересня 2008 18:23

Дах переробляли двічі

Мешканці двоповерхового будинку на вул. Некрасова, 11 у Вінниці понад два роки писали звернення до міської ради з проханням відремонтувати дах.

— Шифер старий, — жаліється мешканка другого поверху 53-річна Раїса Пастушенко. — У мене біля вікна як дощ іде, так по стінках і тече, із люстри навіть капало.

Міськрада доручила фірмі "Ренс" зробити ремонт.

— 29 липня прийшли три хлопця і почали кришу лагодити, — запрошує на балкон жінка. — Я їх ще попросила напуск побільше зробити над вікном, щоб дощ по стінах не капав. Зробили все. А фірма їм нічого не заплатила. Оце нещодавно нові робочі прийшли і кришу стали переробляти.

Жінка гукає сусідку з нижнього поверху.

— Другі строітєлі весь шифер знов позривали і по-новому поставили. Били на ньому нові дирки для гвоздів, напуски між листами менші давали. Мені сказали, що це я тих хлопців підставила, коли попросила напуск зробити. І вони через те мусили шостий ряд класти вмєсто пяти.

Першій бригаді будівельників фірма не заплатила.

— Сказав начальник, що не дасть гроші, — ображається 41-річний Віктор Кузій. — Ми з ним договору не підписували, повірили на слово. А йому не понравилося шось, і других переробити найняв. Як на мене, криша тепер набагато гірше зроблена. І шифер криво стоїть, і дірок повно.

Представник "Ренсу", 32-річний юрист Олександр Іфат, вважає, що фірма може подати на першу бригаду в суд.

— Те, що вони зробили, не відповідає державним нормам. Тому ми ще за збитки, які на тисяч 50 потягнули би, із них могли би гроші вимагати.

Перша бригада теж збирається судитися.

Зараз ви читаєте новину «Дах переробляли двічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода