Ексклюзиви
Вівторок, 13 листопада 2007 07:04

Цукор подорожчав на 30–60 копійок

У продуктових кіосках поблизу Хмельницького речового ринку цукор продають по 3,5 грн/кг. На центральному продовольчому базарі міста — по 3 грн. Три тижні тому був по 2,7 грн.

— Нещодавно брав у знайомого цукор по 3,5 гривні, — каже продавець овочів Анатолій Мойсеєнко, 50 років. — Дорого, бачив і по 3,8 за кілограм.

— Ціна трималася з червня, як тільки сезон закруток почався, — говорить заступник начальника облуправління агропропромислового комплексу Сергій Хома, 37 років.

Цього року в області зібрали таку ж кількість буряків, як і торік. Сировину переробляють вісім цукрових заводів.

— Собівартість цукру на заводах — 3 гривні. То так і в нас, — показує на цінник продавець на продовольчому ринку. Назвати своє ім"я жінка відмовляється. — У магазинах дорожчий, бо там накрутки.

На Хмельницькому цукрозаводі останні два тижні відпускна ціна за  кілограм цукру 2,7 грн. Запевняють, ціни не підвищуватимуть.

Минулого тижня на ринках у Вінниці цукор подорожчав у середньому на 60 коп. Найдешевший на "Привокзальному" та "Західному" — 3,2 грн/кг, на центральному — 3,5 та 3,6 грн.

— Крутять цінами оптовики, — каже продавець ринку "Привокзальний" Ірина Колос. — Нам підняли, то й ми мусимо.

У супермаркеті "Фуршет" за кілограмову пачку цукру треба заплатити 4,5–5 грн. Ціна піднялася минулого місяця.

Зараз ви читаєте новину «Цукор подорожчав на 30–60 копійок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода