Середа, 12 березня 2008 17:58

Чотиримісячна Діана Дембович задушилася в ліжку

— Увечері 19-річна Тетяна та її мати 50-річна Наталя пили, — розповідає про випадок у сім"ї Дембовичів із села Прибузьке Вінницького району начальник кримінальної міліції у справах дітей Вінницького райвідділу Сергій П"ятак. — Таня залишила на матір чотиримісячну Діану і пішла до подруги пити пиво. Тут прибігла її молодша сестричка Ліда і сказала, що Діанка не дихає. Бабуся дівчинки в той час спала поруч із онукою на ліжку. Дитина померла від удушення.

— Це не я, я любила її… Вона сама перевернулася й задихнулася, — каже жінка.

У сільраді Дембовичам виділили 150 грн на похорон.

— Це перша смерть дитини за 30 років моєї роботи, — говорить завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом у Прибузькому Олена Іщенко.

8-річна Ліда Дембович пережила тяжкий стрес і потребує допомоги психолога. Її направили до дитбудинку. Наталю Дембович мають позбавити батьківських прав. Тетяні обіцяють допомогти з працевлаштуванням. Досі сім"я жила на Лідину пенсію за покійного батька та Діанчину соціальну допомогу.

Тетяна щодня носить на могилу доньки підсніжники.

Зараз ви читаєте новину «Чотиримісячна Діана Дембович задушилася в ліжку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода