Ексклюзиви
Вівторок, 21 грудня 2010 02:15

Життя покращилося вже сьогодні

 

13 тисяч тернопільців проголосували на місцевих виборах 31 жовтня за Партію регіонів. Тепер файл із нібито точним переліком усіх цих людей активно поширюють інтернетом — є прізвища, телефони, адреси. В окремому рядку — прізвища агітаторів, які відповідають за той чи інший район. Усім, хто ставив за "Регіони" позначку в бюлетені, платили по 150 гривень, пишуть у мережі.

Запитував кількох знайомих, корінних тернопільців. Кажуть, що по їх під'їздах дані співпадають. Ті, хто є в списку, це або літні жінки комуністичної закалки, або бомжі чи напівбомжі.

Такий список, певне, мав би зацікавити прокуратуру. Але малоймовірно, що це станеться при теперішній владі. Та і справді: купити голоси — звичайна справа. 13 тисяч по 150 гривень — майже 2 мільйони.

Кажуть, місцеві "свободівці", які виграли вибори, потратили на них близько 10 мільйонів. У розрахунку на кожного виборця, який за них проголосував — це більш як по 300 гривень. Але ж гроші до людей не дійшли. Осіли в кишенях технологів, керівників рекламних фірм та в засобах масової інформації. А "регіонали" провели соціально відповідальну кампанію — кожному вручили по 150 гривень. Прагматично, чесно і без зайвих обіцянок.

Ось воно — покращення життя вже сьогодні.

Зараз ви читаєте новину «Життя покращилося вже сьогодні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі