Понеділок, 19 лютого 2007 16:45

Віталіна Ющенко вийшла заміж

Віталіна Ющенко вийшла заміж

Старша донька Віктора Ющенка 25-річна Віталіна офіційно зареєструвала шлюб із бізнесменом Олексієм Хахльовим, 28 років. Весілля начебто відгуляли на дачі президента у Нових Безрадичах, що на Київщині.

— Нічого не можу сказати вам із цього приводу. Краще запитуйте самі в мого сина. Він обіцяв, що приїде до мене через три дні, — сказала "ГПУ" мати Хахльова Софія Антонівна.

Познайомилися Віталіна й Олексій випадково. Кілька років тому в аеропорту міста Рівного у Віталіни вкрали телефон. Допоміг дівчині Хахльов.

Народився він у місті Острозі на Рівненщині. Мати працює заступником директора в Острозькій допоміжній школі-інтернаті. Батько був головним інженером у місцевому "Міжколгоспдорбуді", зараз на пенсії.

Сам Олексій обіймає посаду голови правління Славутського руберойдового заводу. До знайомства з Віталіною був одружений із жителькою Острога Тетяною. Прожив із нею п"ять років, разом виховували 8-річного сина Олексія.

У Віталіни двоє дітей: 5-річна донька Домініка від першого шлюбу та син Віктор, 2 роки, — від Хахльова.

Зараз ви читаєте новину «Віталіна Ющенко вийшла заміж». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі