Четвер, 19 червня 2008 07:12

Вінницькі математики привезли чотири медалі

Одну золоту та три бронзові медалі привезли вінничани з дев"ятого кубка Європи із розв"язування математичних та логічних задач. Він проходив у Франції з 25 травня по 6 червня. Дев"ять осіб захищали честь нашої держави.

Олександр Пєшковський, 11 років, цього разу приїхав із бронзовою медаллю:

— Я хоч і не перший раз, але дуже хвилювався.

8-річний Михайло Кривошея був наймолодшим учасником. Він брав участь у старшій віковій категорії.

— Я того і ше позатого року брав участь у змаганнях із такими, як сам, — каже Михайло. — Тепер вирішили позмагатися зі старшими. Страшно було, але я все одно привіз бронзову медаль.

В олімпіаді брали участь 50 країн. Задачі потрібно було розв"язати не лише правильно, а й швидко. Усі завдання були французькою мовою. Наша команда наймала перекладача.

— Він має бути одобрений французькою стороною, — продовжує. — Головне — щоб вони йому довіряли і добре володів математичними термінами. Але ми уже розуміємо французьку.

Раніше всі учасники платили за поїздку на змагання 600 євро. Цього року її оплатила обласна та міська влада. Нині математики готуються до нових олімпіад. У липні поїдуть до літнього табору в Лівадію на математичну олімпіаду "Кенгуру". На початку вересня — до Парижа.

Зараз ви читаєте новину «Вінницькі математики привезли чотири медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода