Понеділок, 16 липня 2007 07:00

Ветеран без ноги стрибнув із парашутом

85-річний Олексій Міхєєв із міста Докучаєвськ у Донецькій області 8 липня стрибнув із парашутом. У чоловіка немає лівої ноги. Він втратив її в боях за Сталінград 1943 року.

— Я зробив собі спеціальне взуття, щоб не боляче було приземлятися. Підкладки всередині та ззовні з резини, — каже Олексій Миколайович. — Спочатку стрибав із табурета, потім із письмового столу. Таким чином провів репетицію приземлення.

До стрибка Міхєєв готувався три місяці. 500 грн за нього заплатив Докучаєвський флюсо-доломінатний комбінат. За кошт підприємства ветерана також відвезли на злітне поле. Перед польотом лікар переконалася, що тиск та пульс у Олексія Миколайовича в нормі.

Олексій Міхєєв мешкає з дружиною Параскою Миколаївною, 84 роки, та сином Віктором, 52 роки.

— Я йому не відмовила. Бо знаю, що в нього давно мрія політати на парашуті, — розповідає дружина. — Приземлився він, відразу до мене підбіг, поцілував і прочитав вірш про кохання.

До цього Олексій Миколайович чотири рази стрибав із парашутом. Але це було ще під час війни, з борту бомбардувальника.

Олексій Міхєєв після війни працював на місцевому комбінаті наладчиком станків. Зараз на пенсії, отримує 1047 грн. Тепер чоловік малює і займається різьбою по дереву.

Зараз ви читаєте новину «Ветеран без ноги стрибнув із парашутом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 884
Голосування Фінальна частина футбольного Євро - головна спортивна подія 2021 року. Як виступить на турнірі збірна України?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) стане чемпіоном
Переглянути