Ексклюзиви
Середа, 11 липня 2007 07:07

У Великих Будищах спиляли чотири хрести

У селі Великі Будища Гадяцького району на Полтавщині місцеві жителі спиляли чотири дерев"яні хрести. Вони стояли на чотирьох в"їздах до населеного пункту.

— Люди казали, що вони заважають жити — щось у них є негативне, — розповідає секретар сільради Надія Ілляшенко. — Менше місяця тому хтось спиляв ті хрести, щоб дощі пішли. І вони таки справді пішли. У міліцію ніхто не заявляв, бо ж немає їхнього власника.

Чотири хрести при дорогах три роки тому поставив настоятель місцевої Іллінської церкви Московського патріархату отець Валерій Ткаченко. Через рік його перевели до сусіднього Бобрика. Після нього два роки був настоятелем отець Михайло Потюк. Два місяці тому й він виїхав. Куди — у Великих Будищах не знають.

За приміщення церкви в селі слугувала будівля старої школи. Її звели на місці Іллінської церкви, яку зруйнували за радянських часів. Тепер колишню школу закрили. Село лишилося без храму й священика.

Зараз ви читаєте новину «У Великих Будищах спиляли чотири хрести». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі