Ексклюзиви
Пʼятниця, 11 травня 2007 07:06

У Севастополі відкрили сад метеликів

Єдиний у Східній Європі сад метеликів відкрився у місті Севастополь на пр-ті Перемоги. У ньому майже 350 метеликів 48 видів.

Заклад знаходиться на території дитячого містечка "Лукоморье". Площа павільйону — 350 кв. м. Там насаджено багато тропічних рослин. Температура в приміщенні — 25–30 градусів тепла.

— Коли заходиш — таке враження, що потрапив у глибини Костра-Ріки, — каже адміністратор Денис Сафронов, 27 років. Він доглядає за комахами. — Метеликів закуповуємо в Центральній Америці, Таїланді, Малій Азії, на Філіппінах, в африканській Кенії. Найдешевший метелик коштує 5 доларів. Є дорожчі — по 45–60 доларів.

Метеликів у саду годують по 10–12 разів на день. Їм дають нектар, розведений дистильованою водою.

— Оскільки вони швидко вмирають, то колекцію поповнюємо постійно. Привозимо нових комах двічі на тиждень, — пояснює Сафронов. — Наприклад, великий метелик живе в середньому півтора тижня, а маленький — 3–5 днів.

Власник дитячого містечка "Лукоморье" 41-річний Микола Помогалов каже, що подібний сад метеликів є столицях Німеччини та Франції — Берліні й Парижі, в англійському місті Старфорд.

Дитячий квиток у сад метеликів коштує 10 грн, а дорослий — 15.

Зараз ви читаєте новину «У Севастополі відкрили сад метеликів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода