Ексклюзиви
Четвер, 31 липня 2008 07:10

Сплячого туриста знімали із 25-метрового мосту під оплески глядачів

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

У понеділок у місті Алушта місцеві рятувальники зняли із 25-метрового автомобільного мосту Андрія Вєсєлова, 30 років. Чоловік заснув на краю споруди.

До Міністерства надзвичайних ситуацій зателефонувала жінка, яка перебувала в тому районі на вул. Жовтневій. Сказала, що на парапеті споруди нерухомо лежить чоловік.

— Спочатку вона сприйняла його за мертвого, — кажуть у кримському МНС. — Але ми вже на місці побачили, що чоловік просто міцно спав. При цьому на самому краю. Кричати і будити людину було небезпечно. Боялися, що прокинувшись із переляку, він міг упасти.

По автодрабині піднялися до Андрія. Він прокинувся після того, як його обв"язали мотузкою.

У МНС кажуть, що, коли чоловік побачив над собою людей в екіпіровці, перелякався. Але потім заспокоївся.

Андрій Вєсєлов приїхав на відпочинок із Миколаєва. Того дня випивав, тому не пам"ятає, як опинився на мосту й переліз через поручні. Згодом ліг спати на парапеті.

За допомогою мотузки рятувальники затягнули Андрія на міст. За цей час біля  споруди назбиралося з півсотні глядачів. Коли чоловіка піднімали, всі аплодували.

Зараз ви читаєте новину «Сплячого туриста знімали із 25-метрового мосту під оплески глядачів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода