Ексклюзиви
Середа, 05 вересня 2007 07:09

Школам роздадуть диски з українськими піснями

Із 1 вересня всі українські школи безплатно отримуватимуть компакт-диск "Головні пісні та мелодії України". Це спільна акція благодійного фонду Миколи Томенка "Справедлива країна" та Національної радіокомпанії.

На диску зібрано 17 композицій до різноманітних свят та урочистих заходів. Окрім гімну, є пісні "Про вчительку", "Про рушник", а також козацький марш.

— Перш ніж видавати збірку, ми проконсультувалися з директорами шкіл, — каже Микола Томенко, 42 роки. — Є пісні до всіх визначних дат — до Дня знань, Різдва, Дня Перемоги, Шевченківських днів.

Планують випустити 50 тис. дисків. Вони розповсюджуватимуться безплатно через місцеві ради. Першими їх отримають школи Волинської та Луганської областей. Потім Запорізька та Рівненська. За півроку роздадуть у всі навчальні заклади країни.

Директор 11-ї школи в Алчевську Луганської області радіє, що заклад отримає диск одним із перших.

— Ми живемо в Україні, але таке відчуття, що тут немає нічого українського. Діти не знають навіть слів гімну, — пояснює Олександр Новицький, 49 років.

Цей проект коштуватиме організаторам 300 тис. грн.

Згодом збираються видати ще один диск. На ньому будуть пісні з мотивами різних регіонів України.

Зараз ви читаєте новину «Школам роздадуть диски з українськими піснями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 891
Голосування Чи готуєте “тривожну валізку” у разі можливого нападу Росії на Україну?
  • Так, вже склали потрібні речі
  • Зберу, коли загроза буде більш очевидною
  • Ні, це нагнітання паніки
  • Мені до цього байдуже
Переглянути