Ексклюзиви
Вівторок, 05 серпня 2008 07:09

Серед природних чудес України лідирують "Подільські товтри"

Із 7 липня по 26 серпня 2008 року триває інтернет-голосування з визначення семи природних чудес України. Проголосувати за одного з 21 претендента на перемогу може кожен на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua.

Нині в конкурсі лідирує національний природний парк на Хмельниччині "Подільські Товтри". За нього віддали майже 5 тис. голосів.

Товтри — це залишки узбережних рифів, які тягнуться паралельно береговій лінії лівобережних приток Дністра. Горбиста гряда Товтрів заввишки до 450 м простягається на 250 км із північного заходу на південний схід: від селища Підкамінь Львівщини через територію Тернопільської та Хмельницької областей аж до Румунії. Вони не мають аналога у світі.

На другому місці в голосуванні нині "Оптимістична печера" з Тернопільщини — 2,5 тис. голосів. Третє місце у "Гранітно-степового Побужжя" на Миколаївщині — 2360 голосів.

Переможців конкурсу за результатами голосування інтернет-користувачів та експертів оголосять 26 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Серед природних чудес України лідирують "Подільські товтри"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода