Ексклюзиви
Пʼятниця, 26 жовтня 2007 07:12

Розпочався конкурс ескізів великого Державного герба

Міністерство культури та туризму оголосило початок конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України. Він триватиме до 1 вересня наступного року.

Приймають кольорові та чорно-білі ескізи на планшеті формату А3. Розмір малюнка — 100 мм у діаметрі. Пропозиції повинні мати елементи малого Державного герба та герба Війська Запорізького.

До ескізу потрібно додати пояснювальну записку з детальним описом проекту, а також інформацію про автора, його контакти, ідентифікаційний код та розрахункові дані.

Роботи надсилати на адресу Міністерства культури: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, з позначкою: "На конкурс кращого ескізу великого Державного герба України". Конкурс триватиме до 1 вересня 2008 року.

Для авторів найкращих ескізів передбачено нагороди: перша премія — 12 тис. грн, друга — 8, третя — 5. Якщо кращого ескізу не виберуть — конкурс можуть продовжити.

Зараз ви читаєте новину «Розпочався конкурс ескізів великого Державного герба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3329
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути