Пʼятниця, 15 березня 2019 06:01

П'ятикласниці зламали ногу на уроці

П'ятикласники з села Таврійськ Голопристанського району Херсонської області зламали ногу однокласниці 11-річній Ользі Арістовій. Побили її на уроці фізкультури.

— Ми грали у футбол, — згадує дівчина. — Я відбила гол. А вони кричали: "Ах ти ж зараза!" Сильно били ногами.

У родині Ольги — шестеро дітей.

— Куди дивляться ті педагоги? — обурюється 40-річна Тетяна Арістова, матір Ольги. — Два місяці тому дитина прийшла з уроків з вивихом руки, тепер — із загіпсованою ногою. Не хоче ходити в школу, бо її обіжають.

За грою п'ятикласників спостерігала учитель фізкультури 53-річна Любов Майєр.

— Там була боротьба за м'яч, — каже вчителька. — Оля втекла з ним. Її наздоганяла однокласниця Настя, хотіла забрати. На емоціях ударила по нозі. Але це ж спортивна гра.

Директор Таврійської загальноосвітньої школи №1 48-річна Олена Костюк переконує, що Ольгу не ображають.

— Діти часто сваряться, б'ються. Потім — миряться, — пояснює. — На тому уроці Ольга впала, але продовжувала грати. Не казала вчителю, що болить нога. А після уроків пожалілася класному керівникові.

Агресивна поведінка дітей одне до одного — це булінг. Він заборонений законом. Якщо факт цькування доведуть, батьків кривдників і директора школи можуть оштрафувати до 1700 грн.

Зараз ви читаєте новину «П'ятикласниці зламали ногу на уроці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода